Jazyky:Motto: Jsem šťastný člověk, mám báječnou rodinu, skvělé přátele a dělám práci, která mě nesmírně baví.

Přesto, že jsem vystudoval vysokou školu zaměřenou na konstruování strojů, celý profesní život se věnuji managementu ve všech jeho podobách. Měl jsem velké štěstí být při tom, když se po změně poměrů v naší zemi měnil i pohled na řízení a hodně se toho dělo. Ve velkém hutním a strojírenském podniku, kde jsem donedávna pracoval, jsem se vždy snažil být u toho, když se v managementu něco měnilo a tvořilo.

Vyhledávám změnu a lidi, od kterých se mohu něco podstatného naučit. Měl jsem příležitost jako mladý elév sledovat manažery v akci a postupně jsem se i já stal jejich spolupracovníkem při tvoření strategií a rozvíjení systému řízení.

Díky systému kvality jsem se naučil disciplíně a systémovému pohledu na vše, co se ve firmách děje.

Brzy jsem si uvědomil, že bez lidí to nejde a začal jsem se rozvíjet i v oblasti měkkých dovedností.

Mám za sebou řadu úspěchů, ale i zkušeností, na které bych nejraději zapomněl. Člověk se nejlépe učí z vlastních chyb.

Před nedávnem jsem učinil velké rozhodnutí a osamostatnil jsem se, abych mohl naplnit své poslání – věnovat se rozvoji managementu a spolupracovat se zanícenými manažery a jejich týmy na zlepšování firemních procesů a rozvoji lidí.

Rád pracuji v týmu. Nejraději však týmy vedu a motivuji je k dosahování náročných cílů. Tato práce mě baví a říkají, že je to na mě znát.

Čím více mám zkušeností, tím více si uvědomuji souvislosti a snažím se aplikovat vše co jsem se naučil. Pracuji na komplexnosti a vyváženosti. Jsem rád mezi lidmi a přáteli.

Díky rodinnému zázemí se mohu věnovat této náročné práci.

Relaxuji především v sauně a s přáteli.

Baví mě manažerská literatura, historie a fotografování.

 

 

 


 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial