Jazyky:CE Leaders Conference je velmi významnou mezinárodní událostí na téma cirkulární ekonomiky (CE), konající se dne 23. dubna 2020, v prostorách hotelu Ambassador – Zlatá Husa v Praze.

Více informací a možnost přihlášení zde: www.celconference.com.

Mezi speakery, kteří potvrdili svou účast na konferenci, jsou experti z předních světových univerzit a společností, které se řadí mezi leadery ve svém oboru.

Společnost Seven C Ltd z Cambridge (UK) organizuje tuto konferenci za podpory Cambridge Cleantech, jehož je i zakládajícím členem.

Cílem konference je propagace CE u odborné veřejnosti a podnikatelských subjektů a vytvoření hodnotných kontaktů za účelem dalšího rozvoje CE v ČR.

Proč propagujeme cirkulární ekonomiku?

CE je klíčovým prostředkem pro zajištění ekonomické stability a udržitelného rozvoje společnosti. Globální přechod z lineární na cirkulární ekonomiku byl již nastartován řadou nadnárodních korporací a čeká v blízké budoucnosti většinu firem po celém světě. Největší světová poptávka se soustřeďuje na využívání udržitelných forem podnikání a to jak v oblasti výrobní činnosti, tak při poskytování služeb. Tímto vzikají obrovské obchodní příležitosti pro subjekty, které se rozhodly aplikovat principy CE ve své podnikatelské činnosti. Účastníci konference se budou moci seznámit s nejnovějšími trendy v zavádění cirkulární ekonomiky do praxe.

CE Leaders Conference 2020 – CZ (pdf)

CE Leaders Conference 2020 – ENG (pdf)

Sledujte nás:

 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Zaujal Vás tento článek? Prosím, dejte o něm vědět :)